Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in
Latest topics
» new dc + stylish bombus by star@n.c
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby zuhair_bot 8/6/2014, 4:24 am

» Thomas And Friends 3gp Rapidshare
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby friedquyn 18/3/2014, 12:23 am

» File binder black buzz
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby peyman11 23/2/2014, 8:27 am

» Profile Editor 2.5 Xbox 360
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby georels 19/2/2014, 11:07 pm

» Full Download Pepsi Ipl 2013 Tone Jamping Jampang
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby georels 18/2/2014, 10:45 am

» آموزش ساده و راحت هک آیدی یاهو
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby Maryiz 9/2/2014, 9:43 am

» آموزش هک آیدی فیسبوک
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 9/2/2014, 8:04 am

» دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی رابطه
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 28/1/2014, 11:23 am

» latwst pc flooders
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby asdfgmody 27/1/2014, 10:20 pm

» عکس های جدید و زیبای لیلا اوتادی
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:19 am

» خاصترین عکس های نیوشا ضیغمی
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:19 am

» عکس های جدید الناز شاکردوست
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:18 am

» عکس های ۲۰۱۴ مهناز افشار
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:18 am

» عکس های ۲۰۱۴ صدف طاهریان
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:17 am

» ترول های بهمن ماه
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:17 am

» عکس های ۲۰۱۴ ترلان پروانه
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:15 am

» خاص ترین عکس های افسانه پاکرو
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:12 am

» زیباترین عکس های روشا ضیغمی
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:11 am

» عکس های ۲۰۱۴ طناز طباطبایی
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:05 am

» مدل موی پسرانه ۹۳
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitimeby ouj 21/1/2014, 6:03 am

Most active topic starters
ouj
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_vote_lcapاعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_voting_barاعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_vote_rcap 
!lvl!ohsen
اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_vote_lcapاعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_voting_barاعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_vote_rcap 
jimb0o0o0
!!v!!az!ar
at4518
bimaqz
βµżŽ_κїήĢ
Br!tney
rend
!parcham!
Keywords
training siphon chating facebook warrior iran password romeo Source

اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال)

Go down 
AuthorMessage
soobay
βυzzиιм
soobay

اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) Empty
PostSubject: اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال)   اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitime13/12/2012, 7:57 pm

اعتراف می کنم یه بار از مسیری پیاده داشتم می رفتم خونه دوستم، رسیدم سر کوچشون دیدم ورود ممنوعه. رفتم از یه چهارراه بالاتر دور زدم از سر کوچشون وارد شدم!

اعتراف میکنم نصفه شبی وسط کویر چادر زدیم بهم گفت به آسمون نگاه کن ببین چی می بینی؟ گفتم یه آسمون ستاره گفت خوب یعنی چی؟ من که نمیخواستم کم بیارم گفتم از چه جهتی؟ فلسفی، نجوم یا علمی؟ گفت احمق جان چادرمون و دزدیدن!!!!

داشتم به همسرم اس ام اس میدادم که عروسک خوشگله من کجاست؟ اشتباهی به بابام دادم. جواب داد من چه میدونم خرسه گنده؟ الان بچت باید عروسک بازی کنه!!!!!!!!

اعتراف یكی از دوستان : مامان بزرگ خدا بیامرز ما تو 95 سالگی فوت کرد .صبح روزی که مامان بزرگم فوت کرده بود همه دور جنازش نشسته بودیم و همه داشتن گریه میکردن.. جمعیتم زیاد بود ... منو داداشمم تو بغل هم داشتیم گریه میکردیم .... اشک فراوون بود و خلاصه جو گریه بود ... یهو دختر خالم که تازه رسیده بود اومد تو حیاط و با جدیت داد کشید : مامان بزرگ زود رفتی ... یهو کل خونه رفت رو هوا ...حالا خندمون قطع نمیشد

اعتراف میکنم سوم دبستان که بودم یه روز معلممون مدرسه نیومد منم ظهرش رفتم در خونشون که یه کوچه بالاتر از ما بود تکلیف شبمو ازش گرفتم.

اعتراف میکنم بچه که بودم..جو گیر بودم نماز بخونم....بعد چادر گل منگولیمو میذاشتم مهرم میذاشتم رو به قبله وا میستادم شروع میکردم به نماز خوندن...اما جای سوره ها شعر کلاه قرمزیو می خوندم....>>>آقای راننده...آقای راننده...یالا بزن توو دنده...!!

اعتراف میکنم به عنوان 1 مهندس میخواستم دیوار رو سوراخ کنم، شک داشتم که از زیر جایی که میخوام سوراخ کنم سیم برق رد شده باشه، واسه اینکه برق نگیرتم فیوز رو قطع کردم، تازه وقتی دیدم دریل کار نمیکنه کلی غصه خوردم که دریل سوخت!!

اعتراف میكنم بچه كه بودم با دختر و پسر خاله هام لباس كهنه میپوشیدیم میرفتیم گدایی با درامدش بستنی میگرفتیم كه همسایمون مارو لو داد و كتك خوردیم!!

Back to top Go down
soobay
βυzzиιм
soobay

PostSubject: بیچاره این دخترها (طنز باحال)   اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitime13/12/2012, 7:59 pm

بیچاره دخترا اگه خوشگل باشن می گن عجب جیگریه!

اگه زشت باشن می گن کی اینو می گیره!

اگه تپل باشن می گن چه گوشتیه! اگه لاغر باشن می گن چه مردنیه!

اگه مودبانه حرف بزنن می گن چه لفظ قلم حرف می زنه! اگه رک و راست باشن می گن چه بی حیاست!

اگه یه خورده فکر کنن می گن چقدر ناز می کنه! اگه سری جواب بدن می گن منتظر بود!

اگه تند راه برن می گن داره می ره سر قرار!

اگه اروم راه برن می گن اومده بیرون دور بزنه ول بگرده!

اگه با تلفن کارتی حرف بزنن می گن با دوست پسرشه! اگه خواستگارو رد کنه می گن یکی رو زیر سر داره!

اگه حرف شوهرو پیش بکشه می گن سر و گوشش می جنبه !

اگه به خودش برسه می گن دلش شوهر می خواد می خواد جلب توجه کنه !

اگه............چکار کنه بمیره خوبه؟

Back to top Go down
soobay
βυzzиιм
soobay

PostSubject: بیچاره این دخترها (طنز باحال)   اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitime13/12/2012, 8:02 pm

بیچاره دخترا اگه خوشگل باشن می گن عجب جیگریه!

اگه زشت باشن می گن کی اینو می گیره!

اگه تپل باشن می گن چه گوشتیه! اگه لاغر باشن می گن چه مردنیه!

اگه مودبانه حرف بزنن می گن چه لفظ قلم حرف می زنه! اگه رک و راست باشن می گن چه بی حیاست!

اگه یه خورده فکر کنن می گن چقدر ناز می کنه! اگه سری جواب بدن می گن منتظر بود!

اگه تند راه برن می گن داره می ره سر قرار!

اگه اروم راه برن می گن اومده بیرون دور بزنه ول بگرده!

اگه با تلفن کارتی حرف بزنن می گن با دوست پسرشه! اگه خواستگارو رد کنه می گن یکی رو زیر سر داره!

اگه حرف شوهرو پیش بکشه می گن سر و گوشش می جنبه !

اگه به خودش برسه می گن دلش شوهر می خواد می خواد جلب توجه کنه !

اگه............چکار کنه بمیره خوبه؟
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال)   اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال) I_icon_minitime

Back to top Go down

اعتراف های جالب و تکان دهنده (طنز باحال)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» تفاوت های زن و دوست دختر + طنز باحال
» اعتراف به گناه
»  ♥¸.•°``°•♥!! جک باحال!!°``°•.¸♥
» اس ام اس جذاب و باحال به سلامتیه
» بیچاره این دخترها (طنز باحال